+48 693 144 777

Domki nad jeziorem ślesińskim

Domki nad jeziorem - Farma Wolnej Chwili

Domki nad jeziorem w Ślesinie to świetne miejsce na spędzenie weekendu lub dłuższy wypoczynek poza miastem. Przestronne i wyposażone we wszystko by pobyt nad jeziorem był komfortowy domki pomagają oderwać się od codziennych obowiązków. 

Domki Rybaka i Ogrodnika znajdują się na dużych, ogrodzonych działkach, z których tylko kilka kroków dzieli gości od brzegu jeziora ślesińskiego. Szeroka i zadbana plaża zapewnia bezpieczny i komfortowy wypoczynek nad jeziorem z dala od tłumów innych turystów. Niewielka odległość (4km) od centrum Ślesina pozwala zaopatrzyć się we wszystkie towary i usługi umilające pobyt nad jeziorem. 

Dom Rybaka

Jeden z dwóch domków nad jeziorem ślesińskim, który zapewnia wygodny wypoczynek. Domek posiada 3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, dwa tarasy oraz łazienkę i WC. Domek jest w stanie ugościć maksymalnie 8 osób. 

Dom Ogrodnika

Duży i przestronny domek nad jeziorem przygotowany dla 8 osób. W domku znajdują się 3 niezależne sypialnie, WC, łazienka, tarasy z widokiem na jezioro oraz salon z aneksem kuchennym. Goście naszej farmy mogą korzystać również z dużej i ogrodzonej działki przylegającej do jeziora ślesińskiego.