+48 693 144 777

Udogodnienia

Dla dzieci
1 (72)

Tworząc farmę, myśleliśmy o spędzaniu czasu z bliskimi osobami więc zadbaliśmy również o udogodnienia dla najmłodszych. Dla naszych gości przygotowaliśmy w każdym domu pościel, łóżko turystyczne, krzesełko do karmienia oraz sztućce, kubki i talerzyki z myślą o najmłodszych gościach. Korzystanie z tych udogodnień jest darmowe.

Małe rozrywki
1 (93)

Jezioro, które jest na wyciągnięcie ręki oraz okoliczne lasy są po prostu wspaniałe. Czasem jednak warto zrobić coś innego i z myślą o takich chwila przygotowaliśmy dla naszych gości domowe biblioteczki. Ciekawe, porywające i trzymające w napięciu historie w zebranych przez nas książkach z pewnością umilą leniwe chwile.
Korzystanie z książek oraz gier planszowych jest całkowicie darmowe.

Miejsce do slipowania łodzi i skuterów wodnych
1 (22)

Na skraju głównej plaży zostało przygotowane bezpieczne i sprawdzone miejsce umożliwiające wodowanie skuterów wodnych, łodzi motorowych oraz żaglówek. Dzięki temu wybierając Farmę Wolnej Chwili goście, mogą liczyć nie tylko na komfortowy nocleg i pobyt w urokliwym miejscu, ale również warunki umożliwiające wodowanie swoich wodnych pojazdów.

WIFI

Stawiamy na kontakt z naturą, spędzanie czasu z bliskimi oraz aktywny wypoczynek. Dlatego zadbaliśmy by naszym gościom, nie przeszkadzał nadmierny dostęp do internetu. 

Zwierzęta
101799434_923440718095649_5751482978308815368_n

Kochamy zarówno te dzikie, jak i domowe. Na naszej farmie postawiliśmy na swobodną obecność dzikich zwierząt, które o różnych porach dnia odwiedzają nas i pozwalają się obserwować.

Grill przy domu
1 (6)

Wszędzie dobrze, ale przy naszych domach najlepiej. Dla wygody naszych gości umieściliśmy tuż obok domu rybaka i ogrodnika grille, które ułatwią przygotowanie ulubionych dań bez konieczności oddalania się wynajmowanych domów. Korzystanie z grilli przy domu ogrodnika i rybaka jest darmowe.