+48 693 144 777

Domki nad jeziorem Ślesin

Farma wolnej chwili

Stworzyliśmy farmę, o której sami zawsze marzyliśmy. Miejsce, które pozwala w spokoju cieszyć się wolną chwilą, a jednocześnie korzystać z bliskości jeziora i lasów bez zbędnych tłumów. Chcemy dzielić się miejscem, które sprzyja przeżywaniu tego, co ważne. Wspólnych chwil w gronie bliskich osób bez pośpiechu i w otoczeniu przyrody. Tworząc to miejsce, przyglądaliśmy się roślinom, które potrzebują czasu, odrobiny troski i sprzyjających warunków, by rozwijać się na farmie. Dlatego stworzyliśmy Farmę Wolnej Chwili, która pozwala odetchnąć od codziennego pośpiechu, rozkoszować się bliskością przyrody i czerpaniu radości ze spędzania czasu w gronie bliskich osób.

Naszych gości zachęcamy do uprawiania sportu, korzystania z dostępnych atrakcji i celebrowania wolnej chwili. Chcemy by farma, zachęcała do odpoczynku i czerpania radości z małych rzeczy, na które zwykle brakuje czasu.

omy znajdujące się tuż nad samym brzegiem jeziora ślesińskiego są idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku.

1 (56)

Okolica

Poza samym jeziorem niesamowite są okoliczne lasy, które pozwalają nie tylko nacieszyć się czystym powietrzem, ciszą i spokojem. Pobliskie lasy są zamieszkiwane przez wiewiórki, lisy, sarny, jelenie, łosie, a nawet zające i bażanty, które przy odrobinie szczęścia można spotkać.

Wybraliśmy chyba najlepsze możliwe miejsce dla naszej farmy. Na niewielkim cyplu, który wbija się w jedno z najbardziej znanych jezior w wielkopolsce – jezioro ślesińskie. Dzięki temu nasi goście są z trzech stron otuleni wodą jeziora, a odległość od naszych domów do brzegu jeziora to tylko kilkanaście kroków.